Engholm Husky Lodge
Overnatting hos Engholm Husky
Engholm Husky design tun er et annerledes sted beliggende ved elven Karasjohka, 6 km fra Karasjok på Rv 92. Designede tømmerhytter med en spesiell atmosfære. Vi har laget all innredning og alle detaljene i hyttene.
Egen kreativitet og fantasi har fått fritt spillerom for å skape en unik og personlig atmosfære i hver hytte.
Vi serverer med glede frokost og middag på bestilling.
Oppholdet kan kombineres med noen av våre aktiviteter. Du er velkommen til å ta del i vårt daglige liv her på gården – det skjer alltid noe spennende. Sledehundene trenes på dager når det ikke er for varmt. Valpene får sosialisering og går sin daglige tur i skogen og ved elven.
Nydelig natur frister til turer til fots eller på sykkel – rett utenfor hyttedøren. Laks og harr fiske i elven Karasjohka 200 m unna, ørret og røye i nærliggende vann.
Aktiviteter som kan bestilles:
- Kanopadling i Karasjok-elven. Lei en kano så henter vi deg etter turen.
- Engholm Husky sommercamp på en øy.
- Villmarkstur med kløverhunder 2 eller 3-4 timer.
- Sledehundtrening
Priser
Fra 1.200,-/2 pers.

